Cicababa honlapja :)

Szerelem,csalódás,bánat,szépség,1-2 dalszöveg....itt mindent megtalálsz vagy ha mégsem akkor kukkants be az elérhetőségeimhez és írj egy emailt...JÓ SZÓRAKOZÁST!!!

Szépségápolás


Bőr:


Eddig semmi gondod sem volt a bőröddel, most viszont amikor belenézel a tükörbe, látod, hogy csillog, az álladon pedig megjelent egy pattanás.?!

Ez azért van, mert a bőröd ugyanúgy változik, mint Te.

Gondoskodj róla megfelelően!


Milyen bőröm van?

Bizonyára szép és sima. Még akkor is, ha pattanások, illetve piros foltok tarkítják. Szép vagy, mivel fiatal vagy. Nem lesz szükséged fürdőszobányi kozmetikai szerre. Mielőtt azonban a megfelelő szereket kiválasztod, ellenőrizd, milyen a bőröd. Ez ugyanis nem nyilvánvaló. Több ember is téved!!!

A bőröd:  Lépésről, lépésre

Mosd meg az arcodat, és szárítsd meg alaposan. Ne alkalmazz semmilyen kozmetikumot. Fél óra múlva nézz tükörbe, és alaposan vedd szemügyre a bőrödet. A fény legyen természetes, ne alkalmazz műfényt.

A megfigyelés eredménye:

-A bőröd sima, nincsenek rajta pattanások, piros foltok.: Normál bőröd van.

-A bőröd máris csillog, a pórusok kitágultak.: Ez a zsíros  bőr.

-Nagy pattanásaid vannak.: Hajlamos vagy erre.

-Az arcod egy része csillog, a többi rész matt, sima.: Ez a vegyes típusú bőr.

-A bőrödön piros foltok látszanak, égető érzést tapasztalsz.: Ez az érzékeny bőr.

Minden, amit a bőrápolásról tudni kell

Most már tudod, milyen típusó bőröd van, tehát ápold. Mosd le, tisztítsd meg jó alaposan, alkalmazz arcradírt, használj bőrtápláló krémet. Ha szükséged van rá, használj mattosítót is.

1. szakasz: a tisztítás

Az arcmosáshoz használj ásványvizet (szénsav/buborék menteset). Ha csapvizet használsz, forrald fel előtte. Ne használj szappant, mert tönkre teszi a bőr védőrétegét. A zsíros bőrhöz  való arctisztítók egyben antibakterilális hatásúak is. Így kisebb az esély az újabb pattanások kialakulására.

2. szakasz: a hámosítás

A külső, elhalt hámsejtek eltávolítására minden bőrtípus esetében szükség van. Hetente egyszer használj bőrradírt. Ha kell, ismételd meg a kezelést a problematikus helyeken (homlok, orr, áll).

Fontos:

-Peelinget csak akkor használj, ha az arcodon nincsenek gennyes, gyulladásos elváltozások. A dörzsölés ugyanis iritálhatja a bőrt.

-Érzékeny bőr esetén enzimes peelinget javaslunk, ami lebontja az elhalt hámsejteket, tehát nincs szükség dörzsölésre.

-A peeling másik, az enzimesnél kicsit erősebb változata a lehúzható, maszk jellegű kozmetikum.

3. szakasz: tonizálás

Nagyon lényeges! A tonik visszaállítja a bőr egyensúlyát, segít a smink maradványainak eltávolításában, összehúzza a pórusokat. Mosakodás után töröld át az arcodat tonikkal. Kétféle tonik létezik: alkoholos és alkohol mentes. Ha zsíros, pattanásos bőröd van, használj alkoholos tonikot. A száraz vagy érzékeny bőrre enyhébb szer kell.

4. szakasz: hidratálás

Még a zsíros bőrnek is szüksége van hidratálásra, mert attól felfrissül. A hidratálókrém a bőrápolás alapköve.

-Ha meleg van, használj spriccelős flakonban lévő bőrfrissítőt.

-Belülről is hidratáld magad: igyál sok vizet.

-Fürdés után használj hidratáló balzsamot. A bőr ilyenkor szívja a legjobban magába a különböző bőrtápláló anyagokat.

5. szakasz: mattosítás

A fénylő hatást csökkenthetjük. A mattosító krém magába szívja a felesleges zsírt. De ez csak egy időre szól. Az eljárást  rendszeresen meg kell ismételni. Vidd fel a krémet reggel, aztán napközben áttörölheted az arcodat tonikkal, de használhatsz mattosítókendőt is.

Krémkombinációk:

-Hidratáló-mattosító: zsíros bőrre nappali krémként használható;

-Normalizáló-mattosító: egyértelműen zsíros bőrre használjuk, ami pattanásokra is hajlamos;

-Védő-tápláló: száraz bőrre, illetve erős szél és hideg esetén.

Felejtsük el:

-ceramidok

-kollagén

-Q koezin

-gyümölcssavak

Mi mit jelent?

-agyag: összehúzza a pórusokat

-cink: normalizálja a zsírmirigyek működését

-triklozán: gyulladáscsökkentő

-kamilla és allantoin: bőrnyugtató hatású

Harc a pattanásokkal

Először is: nem olyan nagy pech, hiszen a pattanásoknak is joga van megjelleni! A bőröd abban a korban amiben vagy (10-18 éves korban), nagyon sok zsírt termel.

Ez egyrészt jó, és egyrészt rossz.

Másodszor: Semmiképp se nyomd ki! Ezt csak kozmetikus végezheti el. Használj antibakteriális zselét. Ez lassan hat, de biztonságosan. Ha pedig mégsem bírtad ki, és kinyomtál valamit, azonnal fertőtlenítsd le a helyét.

Jó tanácsok:

Mindig legyen otthon:

-antibakteriális arctisztító

-tonik

-hidratáló vagy hidratáló-mattosító krém

-arcradír

Érdemes alkalmazni:

-tisztító- és hidratálómaszk

-zselé a pattanások ellen

-antibakteriális fluid

-arctisztító kendő

-ásványvizes lemosó

Soha ne vegyél:

-rugalmasítókrém

-betegségből eredő pattanások elleni krém (ez nem azonos a kamszkori pattanásokkal)


HAJ:


Röviden:

Zsíros (+korpás, hulló) haj:

Ezen könnyen lehet segíteni!

Télen is moshatsz sűrübben hajat, csak hajmosás- és szárítás után mindig vegyél fel sapkát, ha kimész a szabadba.

Bármilyen zsíros és korpás hajra való sampont használhatsz. Ma már számtalan igazán jó igazán jó minőségű sampon van. A fokozott téli hajhullás szintén normális jelenség. Ez egyfajta emberi "vedlés".

 

Részletesebben:

A helyes hajápolás

IS 1006742

Ki ne kívánna magának ideálisan szép hajat? Selymesen fénylőt, könnyen fésülhetőt, rugalmast, puhát, természetes hullámokkal. Ez ma már nem lehet gond ­ gyengéd ápolással elérhető.

A helyes hajápolás a mosással kezdődik. Válasszunk hajtípusunknak megfelelő különösen kímélő sampont. Csak lúgmentes, semleges, esetleg enyhén savas sampont használjunk, mely nem roncsolja a hajat és megőrzi a fejbőr savas köpenyét. Ma már kaphatók kiváló lúg- és szappanmentes, természetes alapanyagú termékek, melyeket a haj állapotának megfelelő különböző, nagy hatékonyságú gyógynövény-, illetve növényi kivonatokkal egészítenek ki.

TIPPEK SZÁRAZ FEJBŐRRE

A hajmosás gyakorisága is egyénileg változó. Száraz fejbőr esetén a ritkább, míg olajos-zsíros fejbőr esetén a gyakoribb hajmosás ajánlott. Ha szükséges, a kímélő samponnal történő mindennapos hajmosás sem lehet káros. Az óvatos hajmosás megakadályozza a haj összekuszálódását. Különösen fontos az alapos öblítés, mivel a sampon marad ványai fénytelenné teszik a hajat. A víz hőmérséklete legyen kellemes (ne túl forró), hogy ne vegye igénybe a fejbőrt és a hajat. Egyedül csak samponnal nem lehet eredményt elérni. A hajmosás utáni hajápoláshoz kaphatók különböző termékek, például hajöblítők, kondicionálók, pakolások. Ezek olyan hatással vannak a hajra, mint a nappali krémek az arcra: simává teszik és védik a környezet káros hatásaitól.

A SZÜKSÉGES PLUSZ

A hajápolók elsősorban növényi fehérjét, pantenolt és megfelelően ápoló hatóanyagokat tartalmaznak, melyek gondoskodnak arról, hogy a külső pikkelyréteg ne tapadjon a hajtőhöz. A sima felszín által a külső káros befolyások számára kisebb az érintkezési felület és erősebben visszaveri a fényt. A haj szépen csillogó, jó fogású, könnyen fésülhető és formázható lesz.


 
 

Az öblítőkből keveset masszírozzon a nedves hajba és rövid hatóidő után alaposan öblítse ki.

Vannak olyan hajápolók, melyek elsősorban megelőző védelmet nyújtanak a haj számára: ilyenek az intenzív ápoló hajpakolások az igénybe vett hajra. Kúraszerű használatukkal minden hajmosás után jobban fésülhetővé válik a haj, hatásuk tartós és intenzív. Kisimítják a haj felszínét, a haj pikkelyrétegének apró egyenetlenségeit és csökkentik a súrlódási ellenállást. Csökken a haj mechanikus igénybevétele.

A kondicionáló összetevők mellett elsősorban az ápoló növényi zsíranyagok azok, melyek a hajat újra puhává, rugalmassá és fénylővé teszik. A hajpakolások hatása tartósabb, 3-4 hajmosást is kibírnak. A pakolást legalább 10 percig kell a hajon hagyni. A meleg növeli a regeneráló hatást. Fedje be haját műanyag fóliával (nejlonnal) és tekerjen rá megmelegített törölközőt. A hatóidő letelte után alaposan öblítse le, mivel a maradványai nehézzé teszik a hajat.

HAJMOSÁS UTÁN

A nedves haj különösen érzékeny a mechanikus behatásokra. Ezért nagyon óvatosan kell vele bánni, tehát sosem szabad túl erősen dörzsölni a törölközővel.

Mosás és öblítés után a hajat gyengén nyomkodjuk ki, majd tegyünk rá meleg törölközőt. A törölköző felszívja a nedvesség nagy részét, tehát nem szükséges dörzsölni. Utána ritka fogú fésűvel óvatosan fésüljük át hajunkat. A fésülést a hajvégeknél kezdjük és fokozatosan haladjunk felfelé a fejbőrig, különösen hosszú haj esetén. Nagyon fontos, hogy a fésű és a kefe felszíne sima legyen, mert így nem roncsolja a hajat.

A hajszárítóval ne fújjunk túl forró levegőt hajunkra és túl nedves hajhoz se használjuk. Az alacsonyabb hőmérséklet kíméletesebb a haj és a fejbőr számára is. Kétségtelenül legjobb, ha hajunkat a levegőn szárítjuk, amikor csak lehet, kényeztesse haját ilyen módon.

GYÓGYNÖVÉNYEK A HAJRA

  • Csalán: hatásos korpaképződés és hajhullás ellen, gondoskodik arról, hogy a haj könnyen fésülhető legyen.
  • Vadgesztenye: szabályozza a verejtékmirigyek működését. Hatóanyagai elsősorban a száraz hajra való samponokban találhatók; azt lazábbá, puhává varázsolják.
  • Henna: különösen kímélő ápoló- és hajszínező szer. A haj sima, puha, könynyen formálható és gyönyörűen csillogó lesz tőle.
  • Kamilla: a legsokoldalúbb szépítőszerek egyike. A kamillás sam pon különösen a finom, vékony szálú hajra ajánlott. Erősíti a haj szerkezetét, rugalmassá, csillogóvá teszi.
  • Jukka: saponint tartalmaz, mely természetes habképző.
  • Manuka: mint a teafa, alkalmas a viszkető fejbőrre.
  • Bojtorján: egy régi, népi gyógyászatban használt növény gyökere, hajhullás, ekcéma, sömör és száraz fejbőr ellen használatos.

PROFI MÓDON HAJAT MOSNI

  • Takarékoskodjunk a samponnal. A haj tisztulása már a hab képződésekor elkezdődik.
  • A tiszta haj öblítéskor "csikorog".
  • Tegyük a sampont tenyerünkre és gyengéd mozdulatokkal oszlassuk el a nedves hajon.



    Köröm:


    Amit eszünk, az nagyban befolyásolja körmeink egészségét. Fogyasszunk olyan ételeket, amelyek erőssé és egészségessé teszik körmeinket. Meg se gondolnánk milyen ismert vitaminok hiánya okozhatja körmeink betegségeit.

     

    KörömápoláIS 1750008
  • IS 1750008

    Első találkozásnál az emberek arc után a kézről ítélik meg, milyenek lehetünk. A kezünket használjuk érzelmeink kifejezésére, gesztikulálunk vele. Érdemes hetente legalább fél órát rászánni,hogy jobb benyomást keltsünk, ápoltabbnak tűnjünk :)


    Az alapfelszerelés:

    -körömvágó olló, vagy körömcsipesz: a körmök alaphosszra vágásához lesz szükség a kettő közül valamelyikre
    -körömbőrcsiptető: a felesleges körömbőr eltávolítására szolgál, óvatasobban lehet használni, mint a hegyes bőrvágó ollót
    -bőrfeltoló pálcika: ennek segítségével fogjuk feltolni a körömbőrt
    -reszelők
    -körömkefe: puha kefe a körmök tisztításához
    -körömfehérítő ceruza
    -alapozó lakk

    A körömápolás lépései:

    A körömszélre tartsuk mindig merőlegesen a reszelőt. Mindig közép felé, egy irányba reszeljünk. A sarkokat ne reszeljük túl mélyen, mert könnyeb beszakadhat.
    -áztatás:
    A körömágy bőrét fel kell puhítani, ehhez használhatunk körömbőr leszedő oldatot, vagy egyszerű áztatást langyos szappanos vízben.
    -körömbőr visszatolása:
    Három perces áztatás után szárazra töröljük az ujjakat, és visszatoljuk óvatosan a körömágy bőrét
    -tisztítás:
    Körömkefével alaposan dörzsöljük át az ujjakat, nemcsak a piszkot és a körömbőr maradványokat távolítja el, hanem javítja a vérkeringést és ellenállóbbá teszi ezzel a körömbőrt.
    -fehérítés:
    Ha a körmök elszineződtek egy negyed citrommal tisztíthatjuk meg. Kis időre nyomjuk a körömvégeket a citromba.
    -krémezés:
    Használjuk körömbőr krémet, vagy olajokat, amelyek tápanyagokkal látják el körmünket és a körömágy bőrét. Masszírozzuk be hüvelykujjunkkal a krémet körkörös mozdulatokkal. Miután beszívódott a krém, lakkozás előtt zsírtalanítani kell a körmöket.

    Néhány tipp, hogy szép leszen a körmünk:

    Körömolaj:
    Minden este masszírozzzuk be körmeinket tápláló olajjal.
    Otthon készíthető változata:
    -7ml ricinusolajat
    -3ml szójaolajat
    -1 csepp bergamottolajat
    keverjünk össze ás egy kis edénykébe tároljuk. 8 hónapig használható fel.

    Olajfürdő:
    A mandulaolaj ellenállóbbá teszi a körmöt. Hetenként egyszer mártsuk körmeinket langyos mandulaolajjal teli tálkába.

    Pamut kesztyű:
    Hetente egyszer érdemes pakolással kényeztetni kezünket. Vastagon kenjük be kézkrémmel, húzzunk rá fehér pamutkesztyűt és éjszakára hagyjuk rajta.

    Gumikesztyű:
    Ne tegyük ki kezünket a tisztítószerek, vegyszerek káros hatásainak, védjük kezünket gumikesztyűvel.


    Néhány tipp körömproblémák kivédésére:

    Beszakadt körmök esetén:
    A beszakadás lehet annak az eredménye, hogy túlságosan bereszeltük oldalt a körmünket. Lehetőleg felül vízszintesen, az oldalakat pedig a lehető legkevésbé ferdén reszeljük.

    Száraz, törékeny körmök:
    Ugyan úgy, mint a hajunknak a körmeinknek is szükségük van bizonyos mennyiségű zsiradékra, hogy megőrizzék rugalmasságukat.
    Ha ez hiányzik töredezni fog a köröm. Ez esetben csak acetonmentes körömlakklemosót használjunk. Masszírozzunk minden nap körömolajat, vagy krémet a körömágy bőrébe. Használjunk olyan kézkrémet, ami körmeinket is ellátja tápanyagokkal.

    Hasadozó körmök:Ilyen körmöt soha nem szabad vágni, mindig csak reszelni.

    Nagyon puha körmök:
    Kellő mennyiségű vitamintól ellenállóbbá válnak a körmök. Segít a körömerősítő lakk.

    Vastag, rugalmatlan körmök:
    Finom reszelővel óvatosan reszelhetjük, és simává tehetjük a köröm felületét. A körömolaj és krém sgít rugalmassabbá tenni a körmöt.





    Fog:


    Szépség és ápoltság nem képzelhető el egészséges fogsor nélkül. Ma Magyarországon az ép fogúak aránya nem éri el a lakosság 1 százalékát. Sokan csak nagy fájdalmak esetén mennek orvoshoz.

     

    A fogászati megbetegedések többsége egészen egyszerűen, rendszeres fogmosással és a száj tisztán tartásával megelőzhető. Ennek ellenére hazánkban meglehetősen kevés az egészséges, szép fogsorú ember. Lássuk, melyek a leggyakoribb problémák!


    Foglepedék, fogkő

    A fogak felszínén folyamatosan képződik az ételmaradékokból és baktériumokból álló lepedék. Lerakódása már néhány órával a fogmosás után megkezdődik. Ez a fogszuvasodás és a fogágybetegségek leggyakoribb kiváltó oka. A fogkő a felgyülemlő lepedék elmeszesedésével alakul ki. Míg utóbbit csak fogorvos vagy dentálhigiénikus tudja szakszerűen eltávolítani, a foglepedéktől már egy helyes technikával elvégzett fogmosás is megszabadít. Ehhez azonban alapos, szakszerű mozdulatokra és legalább 3 perces tisztogatásra van szükség.


    Ínygyulladás

    Ennek első jele, ha a fogmosás során az íny vérezni kezd, majd pirossá és duzzadtá válik. Az ínygyulladás ebben a szakaszban még nem jár fájdalommal, ezért nem is tudatosul. Ha azonban az irritált fogínyt nem kezelik, az elkezd visszahúzódni, és ínysorvadás alakul ki. A fog és az íny közötti kötőszövet elpusztul, kis tasakocska alakul ki a fognyaknál. Az egyre terjedő gyulladás következtében pedig a fog meglazul, és akár ki is hullhat. Az ínygyulladás egyszerűen kezelhető erre a célra kifejlesztett fogkrémekkel, illetve szájvizekkel.

     

                                              Milyen fogkefét válasszak?


    - Kézi fogkefék: létezik belőlük kemény, közepes és puha fajta. A fogakon kialakuló lepedék leghatékonyabban a közepesen kemény kefékkel távolítható el. Célszerű mindig száraz fogkefével kezdeni a fogmosást, mert ha a sörték állandóan nedvesek, könnyebben megtelepszenek rajtuk a baktériumok. Ha a sörteszálak szétnyílnak, és a sörtecsomók deformálódnak, érdemes új fogkefét vásárolni.

     
    - Elektromos fogkefék: A forgó fejű változat mellett ma már rezgő fejű elektromos fogkefe is kapható. A klinikai vizsgálatok tanúsága szerint ezekkel sokkal könnyebben és gyorsabban távolítható el a foglepedék, mint a hagyományos kefékkel.


    Fogérzékenység

    Okozhatja szuvasodás, ínysorvadás, a fogkefével való túlzott súrolás, esetleg valamilyen gyógyszerre vagy ételre-italra (pl. friss paradicsom, narancslé, kóla) való érzékenység. Ha az utóbbiak valamelyikéről van szó, az orvos többnyire érzékeny fogakra való, káliumsót tartalmazó fogkrém használatát javasolja. Emellett érdemes puha sörtéjű, lágy fogkefét választani, amely nem irritálja a fogak felszínét és nem sérti fel a fogínyt. 

    Szájszárazság


    A szájban termelődő nyál védi a fogakat a szuvasodástól, segít az emésztésben és biztosítja az első védelmi vonalat a fertőzésekkel szemben. Szájszárazság akkor alakulhat ki, ha a nyáltermelő mirigyek nem működnek megfelelően. Ezt kiválthatja betegség, valamilyen gyógyszer mellékhatása, esetleg idegkárosodás. A kellemetlen panasz enyhíthető speciális fogkrémmel és cukormentes rágógumival. A szájszárazságban szenvedőnek érdemes kerülniük a száraz ételeket és az alkoholt, illetve koffeint tartalmazó italokat.


    Szem:


    Az igéző szem nem lehet véres, vagy vörös! Elijeszted magadtól a pasikat! Ez így nem mehet tovább! Ha szép szemeket akarsz, akkor vedd a kezedbe a lehetőséget, és tegyél ellene addig, amíg lehet!


    Hallottál már a szemcseppről? Az nem csak a szem fájásakor vehető kézbe, hanem a véres és vörös szem észrevételekor is! Sőt, akkor a legjobb! Vannak olyan emberek akiknek már a 10 perces tévézéskor vagy számítógépezéskor megfájdul a szemük, és képtelenek tovább ott ülni. Viszont ha ott ülnek, akkor készülhetnek arra, hogy vörös lesz a szemük, vagy ami annál is rosszabb: véres! És az szörnyen fáj néhány esetben! Ezeknek az embereknek hasznos dolog, ha naponta csöppentenek a szemükbe!

    Téves hit, hogy a szembe való csöppentés fáj! Van, aki csak az állítólagos fájdalomtól nem mer a szemébe cseppenteni! Pedig nem ördöngős! Kész felfrissülés, amikor újra kinyitja az ember a szemét, és lát!

    A cseppentést este és reggel ajánlott elvégezni, mert reggel felfrissíti a szemeket, este pedig nyugodtá teszi, hogy valóban kényelmes, és tökéletes legyen az éjszaka, fantasztikus legyen a gyönyör az nyugodt alvás közben!

    Este fürdés után csináld! Nem kell különösebben nekikészülni, elég, ha odakészítessz egy zsebkendőt, amivel megtörlöd, ha könnyezni kezdessz!

    Ha segíteni akarsz magadon, akkor ezt az eljárást választod, ha viszont továbbra is kitartó akarsz maradni, akkor már késő lesz..


    Ajkak:

    A töredezett, kiszáradt ajkakra még ránézni is rossz! Sok fiú azért halasztja a csókot, mert fél, hogy a párjának a szája felgerebjézi az az övét! Ugye nem szeretnéd, hogy emiatt elijeszd a barátodat? Akkor tegyél ellene!


    Cserepes, kiszáradt ajkak? A fiúk szemében ez manapság még a fogszabályozónál is szörnyűségesebb! Félnek tőled! Ha átsírod az éjszakákat miatta, attól nem lesz jobb a szád állapota!

    Sok régi gyógyír van a gyönyörű és kiemelt ajkak megtartására, rosszabb esetben elérésére.

    Az egyik, hogy minden este - lehetőleg fürdés után - kend be a szádat szőlőzsírral! Ajánlott a Labello krém, amit szájra használunk, és még az illata is fantasztikus! Ráadásul még a legnagyobb hipermarketben is megtalálhatod! Méghozzá olcsón!

     

    Ha a kiemelést szeretnéd megvalósítani, akkor a legjobb kontúrt válaszd! Persze ha égbe szökő az ára, akkor hagyd a fenébe, beérsz egy egyszerűvel is! A kontúrceruza legyen puha és nem túl hegyes! Akinek bizonytalan a keze, és nehezére esik egyetlen vonallal keretezni, az jelöljön ki két pontot a felső ajkon, és ezeket próbálja összekötni egy vonallal! Bátran kísérletezgess a színekkel! Ha a természetes szépségedet akarod kihangsúlyozni, akkor a barnás árnyalatokhoz nyúlj, satírozd el a keretező vonalat, majd jöhet a rúzs, és erre a fény, amelytől még csillogóbbá válik az ajkad.

    Az újgenerációs szájfények zselés hatóanyagokat tartalmaznak, nem ragadnak, ráadásul puhítják a bőrt.

     

    A csók a leghatásosabb edzés, amellyel az ajkainkat formában tarthatjuk. Ugyanis, amikor csókolódzunk, 23 arcizmunk mozog, 12 kalóriát égetünk el, a pulzusunk 70-ről akár 150-re is felmehet. Egy szenvedélyes csóknál a partnerek körülbelül 15 kilós nyomással préselik ajkukat a másikéhoz.
    Hordjunk a táskánkban mentolos cukorkát, vagy rágógumit! Ez hozzátartozik a jól ápoltsághoz, az üde lehelethez, és feltétele az érzéki csóknak.
    A száj izomzatát eddzük naponta néhány percig úgy, hogy vidáman fütyülünk, majd utána mélyen be- és kilélegzünk, hogy a bőrünk színe egészséges legyen. Végül a tréninget fejezzük be O, I és Á betűk egymás után ötszöri ismétlésével!
    Radírozzuk rendszeresen az ajkat, naponta ápoljuk kétszer ajakápoló szerrel, és védjük a napsugaraktól!


    Láb:


    Szőrtelenítés


     

    A férfiak gyengéje a feszes fenék, a mellek, és a kezek mellett a lábak. A fénylő, feszes, szőrtelenített, selymes lábak. És csak az alkalomra vár, hogy megszólítson, és hogy a szőke lovagod legyen...




Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 49
Heti: 133
Havi: 357
Össz.: 110 020

Látogatottság növelés
Oldal: Szépségápolás
Cicababa honlapja :) - © 2008 - 2024 - cicababahonlapja.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »